Stina banyo özel seri küvet

S'tina ile kendinize rahatlatıcı alanlar yaratabilirsiniz. Detaylarıyla sizi rahatlatan S'tina geniş ve seçenekli ölçü skalası ile size çok sayıda seçenek sunar. Şık çözümlerle karşınıza çıkar. Tasarımlarından şekillerine, ebatlarından köşe donanımlarına kadar sizi yenilikçi çözümlerle buluşturur. Sıra dışı ürünlerle sıradışı modelerle farkı yaşayabilirsiniz.

Estetik ve konforun adresi S'tina, akılcı tasarımları ile banyonuzu paylaşılabilir yepyeni bir yaşam alanına dönüştürmeyi hedefliyor. Yalın şıklığın modern fonksiyonlarla buluştuğu S'tina küvet modelleri, sunduğu geniş renk, ebat ve şekil çeşitliliği sayesinde arzuladığınız banyo keyfi atmosferini

yaratmanızı sağlıyor.

S'tina uzun ve yorucu bir günün ardından kendinize ayıracağınız dinlendirici banyo vaktinizi mükemmel kılan yepyeni teknolojileri sizlerle buluşturuyor. Estetik banyolar için pratik ve işlevsel dokunuşlar sunan S'tina banyo kompakt üniteler ile en önemli yaşam alanlarınızdan biri olan banyolarınıza

şık bir atmosfer katıyor.

Yeni Bir Bakış Açısı ...

         

          Alçak ya da sıfır zemin S'tina banyo ürün alternatifleri, kullanıcıların güven ve konforla yıkanma alanına geçiş yapmasını sağlıyor. Sahip olduğu farklı yüzey motifleri sayesinde masajın rahatlatıcı etkisini de deneyimleyebileceğiniz tasarımları banyonuzda değerlendirebilir, su akışını yönlendiren hazne ve su emme özelliğine sahip çıkış üniteleri ile hayatınıza keyif ve konfor katabilirsiniz.

Yaşamın Her Alanın da S'tina Banyo Konforu...

         

          S'tina oturma basamağı gibi detayların kullanıldığı tasarımlar, çocukların yanı sıra ileri yaşta ya da rahatsızlığı olan kullanıcıların da keyifle değerlendirebileceği alternatifler arasında yer alıyor. Antrasit, beyaz ve mat gri gibi renk alternatiflerine sahip olan S'tina duş teknesi modelleri, sahip oldukları kaydırmaz yüzey sayesinde kullanım güvenliğini en üst seviyeye taşıyor.

ASDASDAD.jpg

özel küvet

serisi

rrrr.jpg

küvet

serisi

R1.jpg

happy

serisi

ASDADSAD.jpg
ASDADSAD.jpg

rain

serisi

wood

serisi

4444.jpg
4444.jpg
4444.jpg

gusto

serisi

line

serisi

comfot

serisi

Konforlu Bir Yaşam İçin S'tina Banyo ...

         

S'tina, yenilikçi fikir ve fonksiyonel detaylara yer verdiği tasarımları sayesinde, yaşam alanlarını verimli kullanan seçimler yapmanıza imkân veriyor. Yalın ve modern tasarımlardan oluşan duş teknesi koleksiyonu; konfor, keyif ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor. Farklı büyüklük ve formdaki banyolarda, en uygun seçeneği değerlendirebilmeniz için S'tina kare, dikdörtgen ve köşe duş teknesi modelleri ile banyo koleksiyonlarını zenginleştiriyor. Seramik malzemelerin farklı yüzey dokuları oluşturacak şekilde işlendiği tasarımlar, trendleri takip etmenize yardım ediyor.

 

          Kullanıcıların çoğunlukla yalnız olduğu banyo gibi yaşam alanlarında, konfor ihtiyaçları daha da önem kazanıyor. Kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerinin yaşam stilleri doğrultusunda değiştiğinin bilincinde olan S'tina, duş teknesi tasarımlarında konfor, güven ve hijyeni göz ardı etmiyor.